<< Geri Dön
MINX-XI
3.230,00 TL

YENİ NESİL MÜZİK SİSTEMİ - MINX XI

Minx Xi Dijital Müzik Sistemi - Odyofil düzeyinde SES!

Minx Xi müzik arşivinizdeki her şeyi zengin, taze ve odanızı doldurabilecek şekilde oynatabilmesi için tasarlanmıştır. Akıllı telefonunuzdan, tabletinizden, evinizdeki networkten (bluetooth) veya internet radyodan istediğiniz favori müziği dinlerken en ufak detayları bile duyacaksınız.

·         Telefon ya da tabletinizdeki müzik – ayrıca Spotify ve Rhapsody gibi app leri kullanarak sevdiğiniz müzikleri dinleyebilirsiniz.

·         Ev network ağınızdan veya evinizin ağına bağlı herhangi bir bilgisayardan   

·         Dahili internet radyo ile dünyanın tüm ülkelerinde bulunan binlerce radyo kanalına bağlanarak, müzik keyfine doyamayacaksınız.

·         TV, Blu-ray oynatıcı, oyun konsolları ve diğer kaynakları Minx Xi ile bağlayıp, daha iyi sese ulaşırsınız.

·         En gelişmiş katı metalden yapılmış kasa işçiliği, çekici siyah ve beyaz lake boya kaplama ile çok şık görüntü. 

Minx Xi, tümüyle Cambridge Audio’nun Londra merkezinde, müziğinize kolay ulaşmak ve kalite katmak için tasarlanmıştır.

Her şeyi oynatabilen sistem

Minx Xi her formattaki müziğe, nerede hafızaya alınmış olursa olsun ulaşabiliyor. Akıllı telefonunuz veya tabletinizdeki müziği, kablosuz aktarım ile kalitesini artırarak size dinletir. Minx Xi evinizdeki network ağı üzerinden, sürücüsüz UPnP teknolojisi kullanarak her format ve boyuttaki müziği oynatır. Detaylı 24-bit/96kHz özelliği ile “kayıpsız” ses kalitesi sağlar. Ayrıca ücretsiz app ile akıllı telefon veya tabletinizden, müziğe ulaşabilir ve kontrol edebilirsiniz.

Kablosuz bağlantısı, wi-fi veya Bluetooth üzerinden olduğu için, hemen hemen tüm tablet, akıllı telefon marka ve modellere uyumludur. Minx Xi’nin streaming özelliği sayesinde ayrıca 20.000 üzeri internet radyo istasyonu ve dahili streaming servis desteği (BBC iPlayer Radio, Rapsody ve Pandora* ve diğerleri) bulunmakta. Devamlı geliştirdiğimiz yazılımlarımız ile Minx Xi güncel tutulmakta ve son seviye yüksek kalitede çalışmaktadır.

Süper WIRELESS bağlantısı

Minx Xi her formattaki müziğe, nerede hafızaya alınmış olursa olsun ulaşabiliyor. Akıllı telefonunuz veya tabletinizdeki müziği, kablosuz aktarım ile kalitesini artırarak size dinletir. Minx Xi evinizdeki network ağı üzerinden, sürücüsüz UPnP teknolojisi kullanarak her format (ALAC, FLAC, AIFF ya daWAV) ve boyuttaki müziği oynatır. Detaylı 24-bit/96kHz özelliği ile “kayıpsız” ses kalitesi sağlar. Ayrıca ücretsiz app ile akıllı telefon veya tabletinizden, müziğe ulaşabilir ve kontrol edebilirsiniz.

Minx Xi’nin streaming özelliği sayesinde ayrıca 20.000 üzeri internet radyo istasyonu ve dahili streaming servis desteği (BBC iPlayer Radio, Rapsody ve Pandora* ve diğerleri) bulunmakta. Devamlı geliştirdiğimiz yazılımlarımız ile Minx Xi güncel tutulmakta ve son seviye yüksek kalitede çalışmaktadır.

Süper KABLOLU Bağlantı

Minx Xi kablosuz seste harikadır, fakat aynı zamanda kablo bağlantıları da mevcuttur.

Çoklu ses girişleri bunlardır;

• 2 x lokal USB media girişi

• 2 x dijital girişler (S/PDIF ve Optik)

• 2 x analog RCA girişler

• 1 x 3.5mm analog MP3 giriş

Ayrıca özel aktif subwoofer çıkışı ile Minx Xi, evinizin eğlence merkezi haline gelecek

 

 

Moda Dr Esat Işık Caddesi No:7/C
34710, Kadıköy / İSTANBUL

Plaktan iğneye pikaptan hoparlöre müzikle ilgili herşeyi Rpm'de bulabilirsiniz. Ayrıca sevdiğiniz müzisyenlerin ürünleri ile hayatınızı renklendirebilirsiniz Müzik sizin için gerçekten önemli ise Kadıköy ziyaretlerinizde rpm music içinde zaman ayırmayı unutmamanızı öneririz...
BİZİ TAKİP EDİN