• Steepletone pikaplar artık stoklarımızda. Mağazamızda dinlemeye bekleriz
HAKKIMIZDA

Rpm music adı altında, oldukça farklı konseptimizle, müziği seven, müziğe yakın yaşayan insanların buluşma noktası olmayı hedefleyerek yola çıktık. Bir sanatçı ya da albüm hakkında sohbet etmek hoşunuza gidiyorsa, bir plakçıya girdiğinizde bütün plaklara bakmadan çıkamıyorsanız, sadece kapağını ilginç ya da güzel bulduğunuz için bir albümü merak edip dinlemek istiyorsanız, çok iyi bildiğiniz grup ve albümleri başkalarına önermek sizin için bir zevk ise ya da sadece ve sadece bir müzik mağazasında bulunmak bile sizi rahatlatıyorsa sizi rpm music’e bekliyoruz.

Sırf plaklarla sınırlı kalmayarak her ortamdaki müziği sizlere en iyi şekilde aktaracak olan dünyanın en iyi markalarından seçilmiş pikap, amplifikatör, hoparlör, medya oynatıcısı ve kulaklıkları da mağazamızın Hi-Fi bölümünde beğenilerinize sunuyoruz.Burada kendi ses zevkinize ve bütçenize uygun alternatifleri test ederek bir ses sistemi oluşturabilir, dilediğiniz takdirde rpm music’in önerilerini değerlendirebilirsiniz.

Kısacası müzik sizin için gerçekten önemli ise Kadıköy ziyaretlerinizde rpm music içinde zaman ayırmayı unutmamanızı öneririz.

MARKALAR

Yola çıkarken önceliğimiz kendi inandığımız ve güvendiğimiz markalar ile işbirliği yapmaktı. Bunda da büyük ölçüde muvaffak olduk. Şimdi hedefimiz zaman içerisinde ürün portföyümüzü daha da genişletmek ve daha fazla kulağa hitap edecek çeşitliliğe sahip olmak. Bu noktada sizin düşüncelerinizde bizler için son derece değerli olacak. Marka Seçiniz
HI-FI CİHAZLAR

Gerçek bir müzik severin hiç bir kaynağı göz ardı etmeksizin müziğe ulaşması gerektiğini düşünüyoruz. Plak ile aramızdaki duygusal bağı ayrı bir kenara koymakla birlikte teknolojinin bizlere sunduğu son derece cazip seçenekleri de dikkate almanızı öneririz. Analogtan dijitale farklı kaynaklar hakkında mağazamızdan bilgi edinebilir, dinleyip kendi değerlendirmenizi kendiniz yapma imkanını bulabilirsiniz.


Marka Seçiniz
PLAKLAR

Rpm music olarak hedefimiz seçkin bir plak arşivi ve uygun fiyatlarla siz değerli müzikseverlere kaliteli bir hizmet sunmaktır.Bu konudaki düşünce ve paylaşımlarınız bizim için çok önemli. Ayrıca dileyen müşterilerimiz arşivimizdeki değişiklikleri e-mail yoluyla da bizden talep edebilirler. Bunun için bize email yoluyla talebinizi iletmeniz yeterli.

Marka Seçiniz
Moda Dr Esat Işık Caddesi No:7/C
34710, Kadıköy / İSTANBUL

Tel : 0 216 418 86 88
Plaktan iğneye pikaptan hoparlöre müzikle ilgili herşeyi Rpm'de bulabilirsiniz. Ayrıca sevdiğiniz müzisyenlerin ürünleri ile hayatınızı renklendirebilirsiniz Müzik sizin için gerçekten önemli ise Kadıköy ziyaretlerinizde rpm music içinde zaman ayırmayı unutmamanızı öneririz...
BİZİ TAKİP EDİN